PES 2012 indir

PES 2012 indir
Pro Evolution Soccer hayranları, yeni DLC’lerin de eklendiği, son yamalar ile kuvvetlendirilen, son transferlerin ve takımların oluşturulduğu pes 12 indir sürümünü kolayca pesindir.net üzerinden indirebilirler. Oyun Konami tarafından son haline getirilmştir. Yani devre arası ve son transferler oyun içerisine yansıtılmıştır.Oyunumuz popülerliğini 12 sürümü ile dahada artırmaya devam ediyor. Son transferler ile oyun, futbol severler tarafından daha çok ilgi görmeye başladı. Bu transferler bazı takımları güçlendirirken, bazılarını da güçsüz duruma getirdi. Ama son transferler, son dizayn formalar, tribünlerde ve statlarda iyileştirmeler, zemin düzenlemeleri, maç öncesi ve sonrası görüntüler de iyileştirmeler gözlendi ve pes 13 indir hakkında bize ipuçları da vermeye başladı.

Oyunda dikkat çeken unsur, daha önce ki konularımızda da ele aldığımız gibi üst düzey gerçeklik. Maç öni, sonu, devre arası görüntülerinin hepsin de, oyun adeta gerçeklikten çıkmışta gelmiş izlenimi veriyor.

Siz de sitemiz üzerinden, sayfa sonunda yer alan indirme bağlantılarından kolayca bu üst düzey gerçek futbol oyununu kolayca indirebilirsiniz.

Pes 12 indir sayesin de, isterseniz makinaya karşı, isterseniz de arkadaşlarınıza karşı harika maçlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız dedik, çünkü Play Station 3 ile birlikte, oyunumuz 8 kişiye kadar oyuncu desteği sunuyor. PS3 makinasına, tanıttığınız kollar sayesin de istediğiniz oyunu çoklu olarak oynayabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de PES 12 oyunu. Futbol oyunumuzu, siz ve 7 arkadaşınız beraberce oynayabilirsiniz. Lakin bunun için 8 adet oyun koluna ihtiyacınız olacak. Temin ettiğiniz andan itibaren oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Oyunumuzu indirdikten sonra, indirilen dosyaya çift tıklamanız gerekecektir. Bu esnadan sonra bilgisayar sizden kurulum için izin isteyecektir. Siz izini verdikten sonra oyun yüklenme aşamasına geçecektir. Kurulum bittikten hemen sonra ise oyun masaüstünüze bir kısayol bırakacaktır. Bu kısayola tıkladıktan sonra, oyunumuz kullanımınız için açılacaktır.

Bütün oyun severlere başarılar ve bol gollü karşılaşamlar dileriz.

PES 2012 indir ayrıca yakında çıkacak PES 2014 hakkında bilgilere dePES 2014 indir sayfamızda bulabilirsiniz.

PES 2012 indir” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>